projektpraca.eu

Elektryk/pomocnik elektryka (k/m) - instalacje wewnętrzne

Concept Plus
  • Dodano: 10 września 2020
  • Ważna do: 10 października 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk/Pomocnik elektryka (k/m) ? instalacje wewnętrzne

Miejsce pracy: Emsland

Zakres obowiązków:

- Instalacje elektryczne i budowlane
- Naprawy
- Reperowanie usterek bezpośrednio u klienta

Oferujemy:

- Różnorodny zakres obowiązków
- Zatrudnienie na dłuższy okres
- Wynagrodzenie w wysokości od 14euro do 16euro brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
- Możliwość przejęcia przez zakład
- Wsparcie polskiego koordynatora
- Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe jako elektrotechnik (k/m), elektryk(k/m) lub w podobnym zakresie (nie jest to warunek konieczny)
-Doświadczenie w pracy jako elektryk (k/m) mile widziane
- Zdolności techniczne
- Rzetelność
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy co najmniej kat. B

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50