projektpraca.eu

Elektryk konstrukcji fotowoltaicznych

Grh
  • Dodano: 30 stycznia 2023
  • Ważna do: 06 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Firma działająca w branży solarnej poszukuje pracowników na stanowisko: Elektryk Konstrukcji Fotowoltaicznych do pracy delegacyjnej na terenie całych Niemiec.

Obowiązki na stanowisku:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych (od 50 kw po 1 MWP lub większe)
  • Przyłączanie instalacji fotowoltaicznych do sieci

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Wynagrodzenie od 13.000 zł netto wzwyż – rozliczenie za kWp
  • System zjazdowy: 3 tygodnie w pracy – 2 tygodnie w Polsce (może się to różnić w zależności od danego zlecenia)
  • Opłacony przejazd z Polski do pracy
  • Pracę w ekipach 4-5 osobowych
  • Zakwaterowanie, za które nie poniesiesz kosztów
  • Samochód służbowy w celu dojazdów do pracy
  • Zwrot kosztów za prowadzenie działalności (ZUS)

Oczekujemy:

  • Wykształcenia w kierunku: elektrycznym, elektronicznym, budowlanym, konstruktorskim
  • Doświadczenia na stanowisku analogicznym min. 1 rok
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Mile widziane uprawnienie SEP E+D i OZE
  • Posiadania własnej działalności gospodarczej – warunek konieczny

Jeśli zainteresowała Cię oferta i spełniasz wymagania, prześlij swoje CV poprzez link: https://grhpolska.recruitify.ai/job/b1843288-7580-480f-903d-64c0b9574dd2?sourceId=781

Jeśli wolisz, zadzwoń: 573-179-838

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).