projektpraca.eu

Elektryk budowlany - Niemcy, niemiecka umowa o pracę

Axialus S.A.
  • Dodano: 20 maja 2019
  • Ważna do: 20 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Firma Axialus obecnie poszukuję pracowników na stanowisko:

Elektryk budowlany ? Niemcy

Miejsce pracy: okolice Reutlingen

Główne zadania:

  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych,
  • Montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych,
  • Prace montażowo-konserwatorskie, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd, włączniki, przełączniki elektryczne),
  • Przeprowadzanie pomiarów oraz przyłączeń.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość jęz. niemieckiego w stopniu komunikatywnym ? warunek konieczny,
  • Doświadczenie w pracy elektryka? warunek konieczny,
  • Auto do wyjazdu,
  • Wykształcenie zawodowe,
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie: 13 - 14 ? brutto/h,
  • Dietę dzienną w wysokości 10 ? netto,
  • Pracę na 1 zmianę,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Darmowe zakwaterowanie ? w pokojach 2 ? osobowych.