projektpraca.eu

Elektryk budowlany - Niemcy, Augsburg i okolice

rekruttering.pl
  • Dodano: 05 lipca 2019
  • Ważna do: 05 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • ?Wszelkie prace elektryczne na budowie
  • ?Kontrola jakości
  • ?Praca według schematów

Wymagania

  • Ukończone szkoła  zawodowa  jako elektryk, technik elektronik, lub równoważna kwalifikacja
  • Mile widziane doświadczenie we wspomnianej dziedzinie zawodowej
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Chęć podjęcia zatrudnienia
  • Umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim w miejscu pracy
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę ze wszystkimi świadczeniami
  • Zakwaterowanie GRATIS!  opłacane przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1800 - 2000  Netto
  • Dopłaty do nadgodzin +25%
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny
  • Urlop wypoczynkowy 24-30 dni
  • Możliwość otrzymania zaliczki
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Przy dobrej wydajności wysoka szansa na przyjęcie bezpośrednio do firmy.
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • Pomoc polskiego dysponenta

Prosimy o przeslanie poprawnie napisanego CV na adres: info1@rekruttering.pl

w tytule wiadomości wpisz:  Oferta Nr 0118

CV musi zawierać następujące  informacje: rodzaj ukończonej szkoły i specjalizację, nazwy kolejnych miejsc zatrudnienia i zajmowane tam stanowiska oraz wykonywane obowiązki, stopień znajomości języków obcych.

UWAGA! - Rozpatrywane będą tylko poprawnie napisane CV

Jeśli masz dodatkowe pytania ? zadzwoń:  tel.  609 468 659

Certyfikat Agencji Rekrutacyjnej Nr 20944