projektpraca.eu

Elektrotechnik - Belgia

Agencja Zatrudnienia Randstad Polska ( nr wpisu 47)
  • Dodano: 11 lutego 2019
  • Ważna do: 11 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w pracy jako elektrotechnik? Znasz komunikatywnie język angielski?

Wyjedź z nami do Belgii, rozwijaj swoje umiejętności i zarabiaj w euro!

Rekrutacja na stanowisko techniczne.

Oferujemy:

  • pracę za pośrednictwem czołowej agencji w Belgii: Randstad Belgia
  • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki zmianowe
  • wsparcie w zakwaterowaniu
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

Zadania:

  • praca w środowisku produkcyjnym
  • diagnoza i naprawa usterek w maszynach
  • analiza ewentualnych awarii
  • konserwacja instalacji elektrycznych i silników
  • raportowanie działań

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej l
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację
  • prawo jazdy i własne auto

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47

Oferta pracy tymczasowej