projektpraca.eu

Electrical Supervisor - Dublin

Grh
  • Dodano: 01 grudnia 2022
  • Ważna do: 21 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie jako Nadzorca elektryczny?

Potrafisz samodzielnie zarządzać zespołem?

A do tego znasz bardzo dobrze znasz angielski?

Jeśli masz dynamiczną osobowość, to nie trać czasu i aplikuj na stanowisko Nadzorca elektryczny!

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Nadzorowanie i koordynowanie działań podwykonawców i brygadzistów
  • Analizowanie problemów i wdrażanie planów oraz dbanie, żeby wszystkie braki w danym projekcie były korygowane w odpowiednim czasie
  • Zapewnienie pracownikom dostępności maszyn i materiałów w miejscu pracy
  • Kontrolowanie warunków prowadzonej budowy, które mogą być wymagane podczas pracy
  • Szkolenie pracowników i praktyków zapewniając odpowiednie doświadczenie zawodowe podległych pracowników

Zaoferujemy Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie irlandzkiej Umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Jednorazowy zwrot kosztów do Irlandii (max. 100 Euro)
  • Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy
  • Pomoc edukacyjną i doskonalenia zawodowego
  • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu
  • Wyzwania w zakresie twoich obowiązków
  • Pracę w międzynarodowej firmie

Daj się poznać i aplikuj do nas! ????