projektpraca.eu

Cieśla szalunkowy /Carpenter Islandia

Yabimo
  • Dodano: 14 sierpnia 2019
  • Ważna do: 14 września 2019

Opis stanowiska pracy

YABIMO to polska, prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Tarnowie oraz oddziałami w Krakowie i Rzeszowie, a także spółka matka dla działalności w Norwegii i Islandii.
Działalność firmy koncentruje się wokół dwóch głównych specjalizacji, którymi są Konstrukcje stalowe oraz Leasing Pracowników

Na potrzeby realizacji projektu poszukujemy osób na stanowisko: CIEŚLA SZALUNKOWY

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na warunkach islandzkich
- wysokie wynagrodzenia wg standardów islandzkich
- pomoc w zakwaterowaniu, transport oraz organizacje wszystkich kwestii formalnych
- pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych,
- trzy przerwy dzienne, według obowiązujących przepisów,
- profesjonalny strój roboczy i niezbędne narzędzia,
- możliwość pracy w nadgodzinach
- opiekę koordynatora podczas trwania projektu
- pracę w systemie rotacyjnym

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- mile widziane referencje
- mile widziane kursy (np. operator wózków widłowych, SCC) oraz prawo jady kat. B
- mile widziane certyfikaty kwalifikacji zawodowych (np. ukończenia szkoły zawodowej lub kursu)
- sumienność i staranność przy wykonywaniu prac
- zaświadczenie o niekaralności

Wymagane dokumenty

Zgłoszenia poprzez kliknięcie poniższego przycisku ?zgłoś się?. Prosimy o załączenie dokumentów aplikacyjnych na swoim profilu.

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Obowiązkowo:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.