projektpraca.eu

Brukarz (k/m) - Niemcy

Concept Plus
  • Dodano: 10 września 2020
  • Ważna do: 10 października 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Brukarz (k/m) ? Niemcy

Miejsce pracy: Emsland

Zakres obowiązków:

? Wykonywanie typowych prac w zakresie budowy dróg, w szczególności prac brukarskich (układanie krawężników, cięcie kamieni, wytyczanie dróg itp.)
? Obsługa małych urządzeń budowlanych

Oferujemy:

? Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
? Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 ? brutto/h w zależności doświadczenia zawodowego ? zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki
? Pracę w zmotywowanym zespole
? Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania

? Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ? wymóg konieczny
? Prawo jazdy kat. B
? Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
? Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego ? wymóg konieczny
? Zdolność do szybkiego przystosowania się
? Umiejętność pracy w grupie

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50