projektpraca.eu

Betoniarz od stycznia we Francji

Ecojob
  • Dodano: 02 grudnia 2021
  • Ważna do: 16 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko :
Betoniarz we Francji

Zakres obowiązków:

  • układanie siatek zbrojeniowych w szalunkach i formach zgodnie z projektem konstrukcyjnym,
  • zalewanie siatek zbrojeniowych betonem zgodnie z rysunkiem ( rys. dostępny do wglądu),
  • tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak i za pomocą maszyn,
  • wykończenie części prefabrykowanych.
  • praca na prefabrykacji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji,
  • mile widziana ekipa 4 osobowa z autem.

Oferujemy:

  • 13?/h brutto  (15,73?/ brutto z dodatkami)
  • nadgodziny dodatkowo płatne + 25%, +50%,
  • zwrot za ubranie robocze,
  • dodatek za dojazdy do pracy,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • polską  umowę o pracę na czas określony,
  • długoterminową współpracę,
  • składki odprowadzone od średniej krajowej,
  • opieka polskiego koordynatora.

Prosimy o wysłanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.pl tel. 785 058 767
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.