projektpraca.eu

Barman (kod oferty: 41/BAR)

LogicWork
  • Dodano: 12 sierpnia 2019
  • Ważna do: 12 września 2019

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: 45km od Monachium, nad jeziorem

Praca od zaraz do połowy grudnia. Po 2 miesiącach, tj.od 15 lutego możliwość ponownego podjęcia pracy na stanowisku.

Wymagania:

-zdolności komunikacyjne

-umiejętność współpracy w zespole

- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

-nalewanie piwa oraz wina

-dbanie o porządek przy barze

Oferujemy:

- ?1400 netto+napiwki

-6 dni pracy tygodniowo, 8-10h dziennie (w zależności od potrzeby)

-umowę z pracodawcą niemieckim

- ubezpieczenie zdrowotne i socjalne

 - zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę na miejscu pracy (własny kamper) +wifi

-wyżywienie zagwarantowane przez pracodawcę

-pomoc w znalezieniu transportu (door-to-door)

Serdecznie zapraszamy do przesyłania cv lub wypełnienie formularza.

cv@logicwork.pl

+48 570398301

+48 537783532

www.logicwork.pl

"Poszukujemy pracowników dla niemieckich pracodawców. Oferujemy legalną umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą zagranicznym. Zagwarantowane zakwaterowanie oraz pomoc naszego biura we wszelkich formalnościach."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LOGIC WORK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Raciborzu (47-400), przy ul. Opawskiej 62/3, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).