projektpraca.eu

Administrator serwerów (tester)

EUROWORK
  • Dodano: 22 września 2020
  • Ważna do: 28 września 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy

od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ADMINISTRATOR SERWERÓW (TESTER)

Miejsce pracy: Almelo

Termin rozpoczęcia pracy: 28.09

Praca na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:

Oferujemy pracę w firmie, która zajmuje się produkcją serwerów i nośników danych.

  • Przeprowadzanie aktualizacji, testów systemów serwerowych i rozbudowy szaf Rack
  • Wdrażanie ulepszeń lub aktualizacji systemowych
  • Testowanie systemów zgodnie z aktualnymi specyfikacjami
  • Stała analiza i wykrywanie przyczyn problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem
  • Skuteczne rozwiązywanie problemów
  • Aktywny udział w implementacji i wykonywaniu testów

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę: 13,69 euro brutto/h + dodatek zmianowy co łącznie daje 15,88 eur brutto/ h
  • Możliwość pracy w systemie nadgodzin
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku lub darmowy dojazd do pracy
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Kabdydatów posiadających min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Osób płynnie posługujących się językiem angielskim w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Doświadczenie z serwerami OEM / ODM
  • Z wykształceniem średnim lub wyższym kierunkowym
  • Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
  • Z podstawową znajomością MC Office
  • Z bardzo dobrą znajomością systemów operacyjnych Microsoft i Linux
  • Zaangażowanych, sumiennych, spostrzegawczych i zorientowanych na wyniki