projektpraca.eu

Zbrojarz

Firma budowlana
  • Dodano: 22 września 2021
  • Ważna do: 18 października 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujmy samodzielnych zbrojarzy do pracy na budowach na Podhalu.

Budowy obiektów hotelowych, pensjonatów itp.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • chęć do pracy w delegacji
  • znajomość zasad zbrojenia elementów żelbetowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • zakwaterowanie w miejscu prowadzenia budowy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Zapraszam do kontaktu osoby indywidualne jak i brygady.

Zainteresowani proszeni są o podesłanie CV na adres: mcb.rekrutacja@gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.