projektpraca.eu

Zbrojarz, betoniarz

Stark Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 lipca 2020
  • Ważna do: 27 sierpnia 2020
141
2020-07-27 2020-08-27

Opis stanowiska pracy

Firma Stark Sp. z o. o. (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 19709) zatrudni do pracy w Niemczech osoby na stanowisko

zbrojarz, betoniarz

Zakres czynności:

Prace zbrojarskie i betoniarskie w zakładzie prefabrykacji

Oferujemy:

umowę o pracę,
terminowo wypłacane i konkurencyjne wynagrodzenie płatne w Euro,
pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS.

Zapewniamy bezpłatnie:

zakwaterowanie,
wyjazd i zjazd z kontraktu,
dojazdy do pracy,
odzież roboczą i narzędzia pracy,
opiekę polskojęzyczną na miejscu.

Ponadto pracownicy mogą ubiegać się o:

zwrot podatku w Niemczech,
świadczenia rodzinne na dzieci w Niemczech (Kindergeld).

Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego!

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kp jest dobrowolne ale także niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Dlatego też aplikując na powyższe stanowisko prosimy o dołączenie klauzuli:

?Zgodnie z treścią art. 23 ust. 1 punkt 1 oraz art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 96 z póź. zm) zwanej ?Ustawą o Ochronie Danych Osobowych? niniejszym wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych, tj. Stark Sp. z o.o., ul. Jarońskich 21/6, 25-335 Kielce, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi.

Wymagania

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe przy produkcji prefabrykatów betonowych

-umiejętność obsługi automatu BIGIEL

-umiejętności biegłego wiązania cęgami zbrojarskimi

-mile widziana podstawowa znajomość czytania rysunków technicznych

-uczciwość, pracowitość i profesjonalizm

Kontakt z pracodawcą

41 413064141

Adres e-mail

biuro@stark.biz.pl