projektpraca.eu

Zastępca kierownika działu pozyskania funduszy

Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie
  • Dodano: 26 lutego 2020
  • Ważna do: 26 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Opis zadań na stanowisku:

  • bycie liderem w zespole,
  • koordynacja i współpraca przy tworzeniu wniosków o dofinansowanie,
  • nadzorowanie procesu powstawania dokumentacji aplikacyjnej,
  • sprawdzanie poprawności formalnej i merytorycznej wniosków o dofinansowanie,
  • analiza potrzeb, doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań z zakresu funduszy unijnych i innych programów pomocowych,
  • kontrola prawidłowości wydatkowania środków oraz procesu raportowania i rozliczania dofinansowanych projektów,
  • propagowanie wiedzy z zakresu funduszy unijnych wśród współpracowników,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji pożytku publicznego,
  • ambitne stanowisko menadżerskie,
  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym i otwartym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w koordynacji projektów dofinansowanych ze środków unijnych i krajowych,
  • znajomość przepisów prawa związanego z dofinansowaniem projektów i kwalifikowalnością wydatków,
  • doskonała organizacja pracy samodzielnej i zespołu,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • zaangażowanie, inicjatywa, operatywność, samodzielność w działaniu,
  • biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie wyżssze