projektpraca.eu

Zaopatrzeniowiec automatów vendingowych

PUVending
  • Dodano: 26 czerwca 2019
  • Ważna do: 26 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
  • dostawa produktów spożywczych z magazynu do wybranych punktów sprzedaży
  • podstawowy serwis urządzeń do sprzedaży żywności i napojów gorących
  • profesjonalna obsługa powierzonych punktów sprzedaży
  • dbanie o wzorową czystość punktów sprzedaży
  • dbanie o powierzone mienie

Wymagania

Wymagania:
  • najważniejszymi cechami kandydata są: odpowiedzialność i zaangażowanie
  • oczekujemy od kandydata zdolności manualnych i technicznych
  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • wysoka kultura osobista ? szukamy osób lubiących ład i porządek w miejscu pracy
  • aktualne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz satysfakcjonujące wynagorodzenie
  • szkolenia techniczne
  • niezbędne narzędzia pracy