projektpraca.eu

Wsparcie klienta, praca od zaraz

Technologiczne Centrum Usług Biznesowych
  • Dodano: 26 marca 2019
  • Ważna do: 26 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osoba wysoce komunikatywną, wytrwałą, zdeterminowaną i zorientowaną na cel...

Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Oferowane stanowisko to:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (wsparcie klienta)

Do Twoich zadań należeć będzie:

Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów,

Nastawienie na rzetelną pracę w zamian za bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny i stawka godzinowa);

Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych;

Praca w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem;

W zamian oferujemy:

Kompleksowe szkolenie wstępne;

Rozbudowany system szkoleń;

Stawkę godzinową oraz prowizje od sprzedaży;

Umowę zlecenie z możliwością podjęcia współpracy wewnątrz firmy;

Elastyczny grafik pracy;

Rozwój samego siebie oraz budowanie CV w oparciu o doświadczenie zdobyte wśród najlepszych w branży.

Wymagania

NIE ZWLEKAJ-DOŁĄCZ DO NAS!