projektpraca.eu

Web developer, Wordpress, Wykonawca stron internetowych.

Agencja Interaktywna PIXELIS
  • Dodano: 05 sierpnia 2022
  • Ważna do: 19 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Pixelis zatrudni osobę do wykonywania stron i sklepów internetowych. Wymagane jest doświadczenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym lub umowa B2B)
  • pracę w stabilnej i dynamicznej firmie atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od efektów, zaangażowania i doświadczenia)
  • możliwość rozwoju i styczność z ciekawymi Klientami
  • niezbędne narzędzia i dobre warunki pracy
  • dołączenie do kreatywnego zespołu
  • wygodny fotel, dwa monitory i dobrą atmosferę  :)

Wymagania

  • umiejętność projektowania i wykonywania stron i sklepów internetowych
  • dobra znajomość Wordpress / Woocommerce
  • dobra znajomość HTML, PHP, JS, CSS,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Znajomość Photoshop w stopniu umożliwiającym obróbkę i tworzenie grafik na potrzeby stron internetowych

jeśli nie spełniasz wszystkich powyższych warunków a nie boisz się wyzwań i jesteś nastawiony(a) na rozwój to pisz, rozważymy każdą kandydaturę.