projektpraca.eu

Web developer, Wordpress, Wykonawca stron internetowych.

Agencja Interaktywna PIXELIS
  • Dodano: 21 października 2021
  • Ważna do: 04 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym lub umowa B2B)
  • pracę w stabilnej i dynamicznej firmie atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od efektów, zaangażowania i doświadczenia)
  • możliwość rozwoju i styczność z ciekawymi Klientami
  • niezbędne narzędzia i dobre warunki pracy
  • dołączenie do kreatywnego zespołu
  • wygodny fotel, dwa monitory i dobrą atmosferę  :)

Wymagania

  • umiejętność projektowania i wykonywania stron i sklepów internetowych
  • dobra znajomość Wordpress / Woocommerce
  • dobra znajomość HTML, PHP, JS, CSS,
  • znajomość PrestaShop mile widziana
  • dobra znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Znajomość Photoshop w stopniu umożliwiającym obróbkę i tworzenie grafik na potrzeby stron internetowych

  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy i terminowość
  • dokładność i samokontrola przy wykonywaniu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na rozwój
  • samodoskonalenie zawodowe
  • śledzenie bieżących trendów
  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego byłaby dodatkowym atutem

jeśli nie spełniasz wszystkich powyższych warunków a nie boisz się wyzwań i jesteś nastawiony(a) na rozwój to pisz, rozważymy każdą kandydaturę.