projektpraca.eu

Wdrożeniowiec platformy Low-Code nAxiom

GRH
  • Dodano: 16 sierpnia 2022
  • Ważna do: 22 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

POSZUKIWANY SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ platformy Low-Code nAxiom

Miejsce pracy: ZDALNIE

Twoje zadania:

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych oraz pracach koncepcyjno-projektowych
  • Wdrażanie i utrzymanie rozwiązań dedykowanych, przygotowanych w oparciu o platformę Low-Code nAxiom
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej

Oferta:

  • Pracodawca bez korporacyjnych nawyków
  • Stała kadra z pracownikami pracującymi po 20 lat
  • Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem pro pracowniczym
  • Umowa o pracę, umowa B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia związanego z działaniami wdrożeniowymi
  • Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m.in. Medyk lub prywatne gabinety)
  • Urodziny = dzień wolny
  • Dofinansowanie do obiadów 5 zł dziennie
  • Dofinansowanie do okularów
  • Wczasy pod gruszą
  • Na święta specjalne premie
  • Raz do roku imprezy integracyjne

Niezbędne kompetencje:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP
  • Wiedza merytoryczna dotyczącą realizacji procesów w obszarach produkcji, gospodarki magazynowej, handlu lub logistyki
  • Wiedza merytoryczna w zakresie przygotowywania specyfikacji funkcjonalnej (dla dedykowanych rozwiązań) oraz doświadczenie w projektowaniu dedykowanych rozwiązań programistycznych
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz umiejętność tworzenia złożonych zapytań SQL, widoków, wyzwalaczy
  • Umiejętność analizy i strojenia wydajnościowego zapytań SQL
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ: 501-726-511

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).