projektpraca.eu

Wdrożeniowiec - Integrator systemów

GRH Polska
  • Dodano: 16 stycznia 2022
  • Ważna do: 30 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy:

Wdrożeniowca - Integratora systemów IT

OPIS PROJEKTU:

Platforma nAxiom to środowisko umożliwiające tworzenie dedykowanych aplikacji dla organizacji.
Z wykorzystaniem własnych zasobów i przy minimalnym wsparciu programistów można zbudować nowe aplikacje, które udoskonalą dotychczas użytkowane systemy informatyczne bez ingerowania w ich strukturę. Aplikacje można łatwo i szybko budować oraz modyfikować, co pozwali na szybkie reakcje pod kątem zmian i dostosowania do wymogów rynkowych.  Aplikacja obniża kosz wdrożenia o 70% oraz przyśpiesza czterokrotnie czas wdrożenia aplikacji.

Miejsce pracy: ZDALNIE

Będziesz odpowiadał za:
- Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych,
- Udział w pracach koncepcyjno-projektowych,
- Wdrażanie i utrzymanie narzędzi integracji systemów IT w oparciu o platformy ESB,
- Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe,
- Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej.

Jeżeli:
- Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu i integracji systemów IT

- Znasz działanie technologii i narzędzi IT: MS SQL, MS Exchange, Interfejsy REST API, Java, C#
- Znasz zasady działania relacyjnych baz danych  oraz potrafisz tworzyć zapytania, procedury składowe, funkcje, widoki itp. W języku SQL

- Posiadasz czynny prawo jazdy kat. B

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:
- Umowę o pracę lub B2B

- Wynagrodzenie podstawowe dopasowane do posiadanego doświadczenia: od  12 000 - 20 000 zł netto na B2B (adekwatnie do tego UoP)

- Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach (w przedziale 7:00 - 9:00)
- Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku
- Możliwość realizowania własnych pomysłów
- Niezbędny sprzęt sprzyjający komfortowi pracy

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: wdrozeniowiec-integrator.gooq.qk4q@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).