projektpraca.eu

Trener telemarketingu

Telepromo
  • Dodano: 12 lipca 2019
  • Ważna do: 12 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Firma outsourcingowa, świadcząca usługi w branży telemarketingu poszukuje zmotywowanej i dynamicznej osoby na stanowisko:

TRENER TELEMARKETINGU

Czym będziesz się zajmować?

-nadzorem nad jakością telefonicznej obsługi klienta

-wdrażaniem nowych pracowników na stanowisko pracy

-prowadzeniem coachingów, odsłuchiwaniem rozmów

-przekazywaniem informacji zwrotnej

-monitorowaniem wiedzy merytorycznej pracowników

-współpracą z innymi działami firmy

Czego od Ciebie oczekujemy?

-dyspozycyjności

-doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub

-doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta

-znajomości technik sprzedaży i narzędzi szkoleniowych

-pozytywnego nastawienia do nowych wyzwań

-znajomości pakietu MS Office

Co oferujemy?

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

-satysfakcjonujące wynagrodzenie od około 3000 zł/netto

-możliwość rozwoju zawodowego w przyszłościowej branży

-zdobycie unikalnego doświadczenia

-pracę z miłymi i energicznymi ludźmi

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres

kborkowska.hr@gmail.com

Wysłanie CV oznacza akceptację regulaminu przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji http://kyecraff.pl/regulamin.pdf