projektpraca.eu

Tokarz CNC

Persona Direktservice
  • Dodano: 28 września 2022
  • Ważna do: 31 października 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres wykonywanych zadań:
•obsługa tokarki CNC
•dobór i obsługa urządzeń pomiarowych
•kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją
•wprowadzanie korekt
•czytanie rysunku technicznego
•dbanie o wysoką jakość realizowanych zadań

Oferujemy:
•długoterminową, stabilną i legalną pracę
•zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
•świadczenia socjalne funkcjonujące w Niemczech
•możliwość pracy w nadgodzinach
•atrakcyjne zarobki (stawki godzinowe 14-15 euro)
•zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
•pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem
•zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Wymagania

•min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
•sumienność oraz rzetelność w pracy
•dyscyplina i umiejętność pracy w zespole
•mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
•mile widziane posiadanie własnego auta