projektpraca.eu

Tokarz cnc, frezer cnc - operator tokarki numerycznej

P.P.H.P. Met-Stal s.c.
  • Dodano: 23 października 2020
  • Ważna do: 30 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma, do nowo otwartego oddziału obróbki skrawaniem poszukuje kandydatów na stanowisko operatora tokarki / frezarki cnc.

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

- ustawianie oraz obsługa tokarek cnc (nowe maszyny w systemie Fanuc Oi Mate TD)

/ ustawianie oraz obsługa frezarek cnc (nowe maszyny w systemie Fanuc Oi Mate TD)

- pisanie programów w systemie Fanuc, przygotowywanie założeń produkcyjnych

- dokonywanie pomiarów wykonanych elementów

- dbanie o należyty stan maszyn produkcyjnych (bieżący serwis, czyszczenie)

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

- znajomość systemu Fanuc (Hass lub Heidenhain)

- umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznych

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz umiejętnościami

- możliwość rozwoju zawodowego ? duży index elementów produkcyjnych

Wymagania

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowym