projektpraca.eu

Telemarketer

Eurocallcenter
  • Dodano: 22 lipca 2021
  • Ważna do: 05 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Konsultant ds. umawiania spotkań Fotowoltaika - bez elementu sprzedażowego

Twój zakres obowiązków:

  • Umawianie spotkań handlowych z Doradcą dla naszego głównego partnera biznesowego z branży fotowoltaiki

  • Aktywna obsługa klientów

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi

  • Raportowanie wyników do przełożonego i ścisła współpraca z trenerami

Nasze wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

  • dyspozycyjność

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z Klientami

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku + dwie soboty w miesiącu pracujące w biurze w centrum miasta

  • konkursy z nagrodami oraz wyjścia integracyjne

  • rozwój kariery i możliwość awansu

  • pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających oraz stałą pomoc na każdym etapie pracy

Wyślij swoje CV na adres botrekrutacja@gmail.com - czekamy na Ciebie!

Kontakt również pod numerem telefonu: +48 786 840 056