projektpraca.eu

Telemarketer

TELEPROMO
  • Dodano: 03 października 2019
  • Ważna do: 03 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą kreatywną Chętnie nawiązujesz nowe kontakty Chcesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie A może poszukujesz dodatkowej pracy Zostań KONSULTANTEM TELEFONICZNYM przy projekcie niesprzedażowym - ta praca jest dla Ciebie !!! Zapewniamy -"Premię na start" za to że wybrałeś właśnie NAS - za polecenie osoby do pracy PREMIA w wysokości +100 zł - gwarantowane 12,70 zł/h NETTO jako podstawa + atrakcyjne premie - współpraca na podstawie umowy zlecenie - pracę przy projekcie niesprzedażowym - krótkie 2-3 minutowe rozmowy z Klientami -liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami -ELASTYCZNY GRAFIK dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości -zatrudnienie od 16 roku życia -pakiet szkoleń -praca w dogodnej lokalizacji Kielc -przyjazną atmosferę -wyjścia integracyjne -możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy Aplikuj do nas już dziś wysyłając swoje CV z dopiskiem "Konsultant Kielce" na adres foxir.hr@gmail.com Wysłanie CV oznacza akceptację regulaminu przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji http//foxir.pl/

Wymagania

Brak