projektpraca.eu

Telemarketer

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 04 października 2018
  • Ważna do: 12 października 2018

Opis stanowiska pracy

Jeśli masz dosyć pracy na etacie, nie chcesz tracić czasu na dojazdy do firmy, chcesz pracować mniej ale więcej zarabiać i sam decydować kiedy i ile pracujesz ? to jesteś gotowy na współpracę z nami! Korzyści: Możliwość zarobienia dobrych pieniędzy w krótkim czasie Czas pracy ustalany indywidualnie, sam decydujesz o godzinach pracy Atrakcyjne premie Poczucie sensu pracy, którą się wykonuje Przyjazna atmosfera oraz pomocny i wspierający zespół Swoboda w wykonywanej pracy Praca pomagająca w codziennym życiu i załatwianiu spraw w Urzędach Rozwój osobisty Kontakt z ludźmi

Wymagania

Kogo poszukujemy osób z dobrą dykcją i miłym głosem Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, terminowe płatności, możliwość rozwoju (szkolenia podnoszące kwalifikacje), długofalową współpracę, zdobycie szerokiej wiedzy w zespole ambitnych i przebojowych ludzi. Dajemy Ci najlepsze narzędzia (nowoczesny oraz intuicyjny system informatyczny, aplikacja do przeprowadzania rozmów telefonicznych, materiały szkoleniowe oraz wsparcie na każdym etapie pracy). nieodpartą chęć do pracy, i dużo uśmiechu.