projektpraca.eu

Telefoniczny doradca klienta

INFO - MEDIA
  • Dodano: 12 września 2019
  • Ważna do: 12 października 2019

Opis stanowiska pracy

Wierzymy w ludzi i drzemiący w nich potencjał, bez względu na ich wiek i doświadczenie zawodowe.

Co od nas otrzymasz:

? Stałą stawkę godzinową + premię za efekty,
? Certyfikowane szkolenie wdrożeniowe - wszystkiego Cię nauczymy,
? Wsparcie managera oraz kolegów z zespołu - działamy zespołowo,
? Podejmując z nami współpracę, możesz polecić także Twoich znajomych,
? Komfortowe warunki w biurze blisko centrum Kielc.

Pewnie zastanawiasz się, czym będziesz się zajmować:

? Telefonicznym nawiązywaniem kontaktu ze stałymi klientami, obsługą połączeń,
? Informowaniem klientów o dostępnych dla nich nowych możliwościach,
? Doradzaniem i sprzedażą usług,
? Dbaniem o wysoką jakość rozmów i realizację celów.

Wymagania

Jeżeli:

? Lubisz rozmawiać z ludźmi - zwłaszcza przez telefon,
? Zależy Ci na pracy w przyjaznej atmosferze,
? Sprawnie posługujesz się komputerem, urządzeniami mobilnymi i korzystasz na co dzień z Internetu,
? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z obszaru sprzedaży i obsługi klienta.

Nie zastanawiaj się dłużej, aplikuj już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.