projektpraca.eu

Telefoniczny doradca klienta. Elastyczny grafik!

Telbridge
  • Dodano: 27 października 2020
  • Ważna do: 10 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta.
Współpracujemy z największymi sieciami telekomunikacyjnymi oraz ubezpieczeniowymi.

Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49

Jeżeli jesteś osobą:
- komunikatywną,
- energiczną,
- pełnoletnią,
- zaangażowaną i odpowiedzialną
- lubisz nowe wyzwania...

... jest to praca idealna dla Ciebie!

Ze swojej strony zapewniamy:
- gwarantowaną stawkę 17,00 zł/h + premie!
- elastyczne godziny pracy, które dopasujesz do swoich potrzeb!
- pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie,
- stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie z odprowadzeniem składek ZUS,
- szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy,
- kartę MultiSport Plus,
- atrakcyjne konkursy i programy motywacyjne!

Jako nasz współpracownik będziesz odpowiedzialny za:
- udzielanie Klientom informacji na temat oferty,
- obsługę połączeń wychodzących,
- utrzymywanie dobrych relacji z klientem.

Dodatkowo jeżeli posiadasz doświadczenie w branży call center otrzymasz aż 500zł bonusu powitalnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kielce@telbridge.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Wymagania

Wymagania:
- komunikatywność,
- pełnoletność,
- wykształcenie min. średnie