projektpraca.eu

Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 czerwca 2019
  • Ważna do: 03 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego.

Dla nas Pracownicy dzięki swojemu zaangażowaniu są kluczowym czynnikiem sukcesu Naszej firmy. Nasz zespół to przede wszystkim grupa zgranych,koleżeńskich osób,które chcą podjąć nowe wyzwania.Dla nas praca to przede wszystkim PASJA!!!

Na czym polega praca:
-Sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych
-Utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami
-Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Co oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
-Najlepsze stawki w Kielcach ( podstawa+ prowizja+ premie tygodniowe+ premie dla Najlepszych pracowników)
-Pracę w godzinach od 9.00- 17.00
-Konkursy na wcześniejsze wyjścia ( np.kończysz o 12.00 a zapłacimy Tobie za cały dzień)
-Pracę w przyjaznej atmosferze
-Szkolenia wstępne oraz pomoc koleżeńską na każdy etapie trwania współpracy
-Pracę w dogodnej lokalizacji

Czekamy już tylko Na CIEBIE!!!

Wymagania

Jeżeli:
-Jesteś osobą komunikatywną i otwartą
-Potrafisz nawiązać dobre relacje z klientem
-Aktywnie słuchasz i wyciągasz wnioski
-Posiadasz duży zapał i chęć do pracy
Dołącz do naszej super ekipy!!!