projektpraca.eu

Telefoniczna obsługa klienta

Prima tel
  • Dodano: 23 lutego 2021
  • Ważna do: 09 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko : Konsultant telefoniczny

Jeśli:

  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Znasz podstawową obsługę komputera,
  • Jesteś konsekwentny w swoich działaniach i nastawiony na osiągnięcie celów

Dołącz do naszego zespołu. Nie wymagamy znajomości branży.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Telefoniczna obsługa klienta ( nie prowadzimy sprzedaży.połączenia wychodzące)

My w zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (odprowadzamy składki ZUS)
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii oraz konkursy

? pracę w systemie jednozmianowym 8-16 oraz w dwie soboty w ciągu miesiąca

  • przyjazną atmosferę w pracy

    możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

    szkolenie przygotowujące do pracy

Wymagania

- dyspozycyjność

-komunikatywność

-zaangażowanie w powierzone obowiązki

-chęci do pracy

-podstawowa obsługa komputera