projektpraca.eu

Teleankieter

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 listopada 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI: Do Twoich obowiązków należeć będzie kontakt telefoniczny z architektami i przeprowadzanie badania opinii publicznej według standardów obowiązujących w firmie. Stanowisko, na które poszukujemy kandydatów nie wiąże się ze sprzedażą. Praca związana jest jedynie z przeprowadzaniem wywiadów / ankiet telefonicznych.

Wymagania

WYMAGANIA: Do pracy na tym stanowisku poszukujemy osób o nienagannej dykcji, znających podstawy obsługi komputera. Zależy nam także na kandydatach potrafiących szybko przyswajać wiedzę oraz nie mających trudności z nawiązywaniem relacji przez telefon. Mile widziane będą osoby z doświadczeniem w przeprowadzaniu ankiet. OFERUJEMY: Pracownikom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką 13,70 zł brutto za godzinę. Każdej nowej osobie zapewniamy szkolenie przygotowujące do pracy. Nasze biuro znajduje się w centrum Kielc. Zapewniamy elastyczny czas pracy, co umożliwia dopasowanie grafiku do Twoich potrzeb. Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.