projektpraca.eu

Technolog - Programista obrabiarek CNC

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI PREMA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 15 marca 2019
  • Ważna do: 12 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  1. Prowadzenie bieżącej obsługi technologicznej Wydziału Produkcji,
  2. Praca w systemie iHurt i iProd,
  3. Typowanie do zakupu i opiniowanie wniosków do zakupu maszyn, urządzeń oraz systemów narzędziowych,
  4. Tworzenie wymaganej dokumentacji i programów sterujących,
  5. Opracowanie oprogramowania CNC dla detali,
  6. Opracowywanie norm materiałowych i czasowych dla detali i wyrobów.

Oferujemy stabilne i dobre warunki o pracę, stałą umowę o pracę, wynagrodzenie od 3.500 do 4.500 brutto+ premia, wymiar czasu pracy 1,0 etatu, oferta kierowana również do osób niepełnosprawnych.

CV i list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: "Technolog- programista obrabiarek CNC" na adres: rekrutacja@prema.pl, lub złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki pok. 209 bądź w Dziale Ekonomiczno- Administracyjnym w terminie do 12.04.2019 r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 41/366-95-60, 661-611-317

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO):

Procedura obiegu dokumentów kandydata:

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne,
  2. Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku technologa,
  3. Doświadczenie w programowaniu obrabiarek CNC,
  4. Dobra znajomość systemów projektowania AutoCAD i CREO 2,
  5. Prawo Jazdy kat.B,
  6. Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  7.  W przypadku osób niepełnosprawnych, wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.