projektpraca.eu

Technolog obróbki mechanicznej

ZUCH i AP CHEMAR SA w Kielcach
  • Dodano: 10 lutego 2021
  • Ważna do: 10 marca 2021

Opis stanowiska pracy

- opracowywanie dokumentacji technologicznej dla procesów obróbki mechanicznej;

- nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych w aspekcie technologicznym;

- prowadzenie prac doświadczalnych ukierunkowanych na wdrażanie nowych technologii obróbki;

- opracowywanie koncepcji technologicznych dla nowych wdrożeń;

- przeprowadzanie działań korygujących oraz zapobiegawczych;

- standaryzację i optymalizację pracy obrabiarek;

- optymalizację parametrów skrawania;

- normowanie procesu technologicznego;

- prowadzenie nadzoru nad systemami gospodarki narzędziowej;

- kalkulacja procesów obróbki mechanicznej;

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego w specjalizacji obróbka skrawaniem;

- doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze produkcji;

- wiedzy z zakresu procesów obróbki mechanicznej;

- znajomości budowy i konstrukcji obrabiarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie;

- znajomości budowy i konstrukcji narzędzi skrawających,

- znajomości budowy i konstrukcji przyrządów i uchwytów obróbkowych,

- znajomości technologii budowy maszyn i metrologii;

- znajomości narzędzi jakościowych i technik rozwiązywania problemów;

- kreatywności, otwartego umysłu, umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;

- dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności;

- dobrej znajomości zasad rysunku technicznego;

Dodatkowym atutem będzie:

-  umiejętności modelowania 3D z wykorzystaniem programów CAD;

- umiejętności tworzenia procesów technologicznych z wykorzystaniem programów CAM;

Oferujemy:

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-kompleksowe szkolenie z zakresu oferty asortymentowej oraz wdrożenie w obowiązki na stanowisku

-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

-pracę w systemie jednozmianowym

-możliwość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji.