projektpraca.eu

Technik w dziale diagnostyki laboratoryjnej

WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 18 października 2019
  • Ważna do: 31 października 2019

Opis stanowiska pracy

pobieranie materiałów do badań, przyjmowanie materiałów do badań, wykonywanie czynności związanych z badaniem

Wymagania

wykształcenie średnie - technik analityki medycznej, mile widziane doświadczenie zawodowe, znajomość procedur laboratoryjnych, umiejętność organizacji pracy, obsługi komputera

wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kopie świadectw pracy, inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności

Dokumenty należy składać na adres: WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny, lub pocztą elektroniczną na adres: k.resztak@czerwonagora.pl z dopiskiem: " Oferta pracy na stanowisko Technika w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej".

Prosimy o dołączenie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. W przypadku braku klauzuli nie będziemy mogli rozpatrzyć aplikacji, a dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.

Dokumenty należy składać do dnia 31 października 2019r.