projektpraca.eu

Technik Utrzymania Ruchu

Produkcja
  • Dodano: 27 października 2021
  • Ważna do: 10 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Wybranym osobom zaoferujemy:

- możliwość nauki i zdobywania doświadczenia zawodowego pod okiem profesjonalistów

- możliwość rozwoju osobistego i awansu wewnętrznego w strukturze Działu Utrzymania Ruchu

- szkolenie wstępne i cykl szkoleń wdrożeniowych

- pracę pełną wyzwań w zmieniającym się otoczeniu technologii przetwarzania ZSEIE

- możliwość brania udziału w montażu i uruchamianiu nowoczesnych linii technologicznych

-  pracę w ambitnym i wspierającym się zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

Jeśli będziesz gotów do samodzielnej pracy Twoimi obowiązkami będą:

- ustalanie przyczyn awarii oraz pojawiających się problemów technicznych

- utrzymanie w ruchu urządzeń i maszyn na terenie zakładu

- konserwacja, przegląd i naprawa maszyn

- wskazywanie materiałów i części potrzebnych do prowadzenia w/w prac

- współpraca z operatorami maszyn, wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

- wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania

Nasze wymagania:

- wykształcenie techniczne na kierunkach elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka, lub pokrewne ( mile widziane )

- minimalna wiedza techniczna z zakresu, automatyki, elektryki lub mechaniki przemysłowej ( mile widziana z hydrauliki siłowej oraz pneumatyki )

- kreatywność

- umiejętność współdziałania  w zespole

- sumienność i dyspozycyjność w związku z wyjazdami służbowymi

- umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi ręcznych

- umiejętność spawania (mile widziane)

- uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV (mile widziane)

- prawo jazdy kat. B.