projektpraca.eu

Technik technologii odzieży

LiLu
  • Dodano: 16 grudnia 2020
  • Ważna do: 31 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu, poszukujemy Technika Technologii Odzieży.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- projektowanie odzieży, form i szablonów oraz ich stopniowanie,

- kontrolowanie procesu produkcji oraz nanoszenie ewentualnych poprawek do konstrukcji,

- kontrolowanie oraz dobór materiałów i dodatków krawieckich,

- opracowywanie podstawowej dokumentacji techniczno-technologicznej wyrobów odzieżowych,

- obsługę maszyn szwalniczych i odzieżowych,

- zarządzanie terminowym zaopatrzeniem produkcji.

Wymagane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku podparte zrealizowanymi projektami,

- wykształcenie kierunkowe,

- znajomości zasad konstrukcji odzieży i stopniowania,

- umiejętność odszywania wzorów,

- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie, praca stała,

- odpowiednie narzędzia pracy,

- przestrzeń na własną inwencję, wprowadzanie ciekawych pomysłów i rozwój,

- przyjazny i wspierający zespół.

CV prosimy przesyłać drogą e-mailową na adres: kontakt@lilushop.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.