Szukasz pracy? Zgłos się do nas! Aktywizacja osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Fundacja Heros
  • Dodano: 23 września 2021
  • Ważna do: 07 października 2021

Opis stanowiska pracy

Zachęcamy do zapisów do Fundacji Heros, aktywizującej zawodowo osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

- pomoc w poszukiwaniu pracy

- udostępniamy kontakty do pracodawców

- szukamy dla Ciebie ofert pracy

- tworzymy CV, przygotowujemy do rozmów rekrutacyjnych

- oferujemy wsparcie psychologa, doradcy zawodowego, trenera pracy

Jak działamy?

Umawiamy się na spotkanie w Fundacji, przeprowadzamy z Tobą rozmowę na temat Twoich oczekiwań i wyszukujemy dla Ciebie odpowiednich pracodawców.

Wymagania

Dla osób:

- z aktualnym orzeczeniem

- bez pracy

- z woj. świętokrzyskiego

- w wieku aktywności zawodowej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:

539 309 781 lub przesłanie CV na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Fundacja Heros, Kielce, ulica Wesoła 51.