projektpraca.eu

Szukasz pracy? Twoim atutem jest nienaganna dykcja?

TeleMedic
  • Dodano: 24 lipca 2021
  • Ważna do: 07 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w telemarketingu  , poszukuje pracowników po ukończonym 20 r.ż na stanowisko specjalisty ds. potwierdzeń.

Jeśli:

-  bazujesz na podstawowej obsłudze komputera,

- jesteś dyspozycyjny  od pn- pt (8-16) + dwie soboty w miesiącu,

To lepiej trafić nie mogłeś! Oferujemy : - podstawę 15 zł netto

- wysoki system premiowy, który zależy od Twojego zaangażowania ,

- wsparcie trenera na każdym etapie Twojej pracy,

- liczne konkursy-  dzienne, a także tygodniowe,

- umowę zlecenie ? składki odprowadzane do ZUS

-  grafik, który jest dostosowany do  Twoich potrzeb,

- możliwość  awansu w strukturach firmy.

Martwisz się, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie stanowi problemu,  ponieważ mamy szkolenie przygotowujące do pracy. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.