projektpraca.eu

Szlifierz maszynowy

FPUH "LIMES"
  • Dodano: 03 sierpnia 2020
  • Ważna do: 30 września 2020

Opis stanowiska pracy

F.P.U.H. ?LIMES? poszukuje kandydatów na stanowisko SZLIFIERZ MASZYNOWY

Miejsce pracy: Brzeziny gm. Morawica, woj. świętokrzyskie

Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach:

6:00-14:00 oraz 14:00 ? 22:00

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na odpowiedzialnym stanowisku

- przeszkolenie tematyczne

- pracę w przyjaznym zespole

Do Twoich zadań będzie należeć:

- wykonywanie prac i operacji technologicznych zgodnie z dokumentacją techniczną

- pomiar wykonanych elementów oraz potwierdzenie ich zgodności

- dobór i stosowanie optymalnych parametrów skrawania i ściernic

Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego

- wykształcenie min. zawodowe techniczne lub mechaniczne

- sumienność, dokładność, zaangażowanie

- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych i parametrów skrawania

Oferujemy również możliwość przyuczenia do zawodu (warunki zatrudnienia do ustalenia).

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prosimy przesłanie CV na adres: biuro@limes-kielce.pl lub kontakt pod nr tel. 512 318 808

Administratorem Twoich danych osobowych jest F.P.U.H. ?LIMES? z siedzibą w Kielcach.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.