projektpraca.eu

Szkolenie + staż - obsługa social mediów z marketingiem

Fundacja Heros
  • Dodano: 04 kwietnia 2022
  • Ważna do: 31 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, prowadzi rekrutację na szkolenie: Social media z marketingiem. Po zrealizowanym szkoleniu oferujemy ciekawe staże zawodowe z wypłacanym stypendium!

W ramach szkolenia:

- stypendium szkoleniowe

- bezpieczne szkolenie w formie on-line

- 112 h szkolenia

- materiały szkoleniowe

- certyfikat MEN na zakończenie szkolenia

Proponowany program szkolenia:

1. Podstawy e-Marketingu:

2. Strona internetowa

3. Portale społecznościowe

4. Warsztat copywritera

5. Warsztat grafika komputerowego ? projektowanie elementów:

7. ePR

8. E-mail marketing

9. Wprowadzanie zmian do strategii marketingowej:

10. Błędy i zagrożenia w sieci - ochrona danych osobowych,

Szkolenie przygotowuje Cię podjęcia stażu zawodowego. Po szkoleniu oferujemy staże zawodowe, na różnych stanowiskach: pracownik biurowy, pracownik marketingu, analityk internetowy, grafik, administrator stron www i wielu innych.

Wymagania

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności

- w momencie zapisu do Fundacji status osoby bez zatrudnienia

- z woj. świętokrzyskiego

- student ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych

- lub absolwent, który ukończył szkołę wyższą w ciągu 5 ostatnich lat

- lub absolwent studiów podyplomowych, ukończonych w ciągu 5 ostatnich lat

Liczba miejsc ograniczona!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781

ul. Wesoła 51, Kielce.