Szkolenie - Pracownik biurowy z elementami kadr i płac + staże zawodowe

Fundacja Heros
  • Dodano: 17 stycznia 2022
  • Ważna do: 28 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, prowadzi rekrutację na szkolenie zdalne "Pracownik biurowy z kadrami i płacami".

Szkolenie w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery" współfinansowanego ze środków PFRON. Uczestnicy nie ponoszą kosztów.

Zapisz się już dziś, liczba miejsc ograniczona.

- 112 h interaktywnego szkolenia zdalnego

- kameralna grupa 10 osób

- darmowe materiały szkoleniowe

- dodatek motywacyjny w wysokości 400 zł za udział w szkoleniu

- certyfikat i zaświadczenie MEN

Po zrealizowanym szkoleniu proponujemy realizację staży zawodowych dla osób chętnych. Dysponujemy różnymi stanowiskami stażowymi.

Wymagania

Wszystkie wymagania, które należy spełniać:

- orzeczenie o niepełnosprawności
- w momencie zapisu do Fundacji status osoby bez zatrudnienia
- z woj. świętokrzyskiego
- student ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich
- lub absolwent, który ukończył szkołę wyższą w ciągu 5 ostatnich lat
- lub absolwent studiów podyplomowych, ukończonych w ciągu 5 ostatnich lat

W ramach projektu oferujemy także pośrednictwo pracy oraz staże zawodowe na innych stanowiskach! Zgłoś się już dziś, liczba miejsc ograniczona!

Wyślij do nas swoje cv:magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt telefoniczny: 539 309 781

ul. Wesoła 51, Kielce.