projektpraca.eu

Szef kuchni

Smak na Tak
  • Dodano: 17 czerwca 2019
  • Ważna do: 17 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Do zadań szefa kuchni będzie należało:

-przygotowanie dan zgodnie z obowiązującymi standardami

-delegowanie zadań kucharzom oraz pomocom kuchennym

-wprowadzenie do menu nowości kulinarnych

-kontrola pod względem jakości i smaku wydawanych dań

-przestrzeganie zasad HACCP i BHP

-składanie zamówień na towar

Oferujemy:

-stałą pracę

-możliwość awansu w strukturach firmy

-możliwość rozwoju zawodowego

-możliwość udziału w szkoleniach

-atrakcyjne wynagrodzenie

-odpowiedzialne stanowisko - pełne wyzwań i zdobywania nowych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres e-mail: kielce@smaknatak.pl z dopiskiem SZEF KUCHNI.

Wymagania

-doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni bądź zastępcy szefa kuchni

-dyspozycyjność do pracy także w weekendy

-organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu