projektpraca.eu

Szczotkarz-Montażysta

SZCZOT-TECH KIELCE SP. Z O. O.
  • Dodano: 23 lipca 2021
  • Ważna do: 06 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma SZCZOT-TECH KIELCE SP. Z O. O. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy:  Kielce

WYMAGANIA:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu pracy
  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • dyspozycyjność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy produkcji szczotek do zamiatarek - możliwość przyuczenia

OFERUJEMY:

  • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 606 134 752 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres m.karys@szczot-tech.com.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę SZCZOT-TECH KIELCE SP. Z O. O. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.1781 t.j. z dnia 2019.09.19)). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje przetwarzanie danych, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz, że zostałem(am) poinformowany (a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.