projektpraca.eu

Stylistka rzęs

Salon kosmetyczny Kielce
  • Dodano: 05 października 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Salon Kosmetyczny w Kielcach zatrudni stylistkę rzęs w pełnym wymiarze godzin pracy lub dorywczo. Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia, podstawa plus % od obrotu - elastyczny wymiar godzin pracy, - pracę w miłej atmosferze w młodym i kreatywnym zespole, - możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji, szkoleń oraz rozwoju

Wymagania

- umiejętność oraz doświadczenie w wykonywaniu zabiegów przedłużania rzęs metodą 1_1, 2-3D mile widziane większe objętości - dodatkowym atutem będzie umiejętność poparta doświadczeniem w laminowaniu oraz botoksie rzęs.- wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji,- pogodnego usposobienia i miłej aparycji,- profesjonalizmu, dbałości o szczegóły, wysokiej estetyki i higieny pracy,- komunikatywności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę_