Staże zawodowe - zapraszamy studentów i absolwentów studiów humanistycznych!

Fundacja Heros
  • Dodano: 29 grudnia 2021
  • Ważna do: 28 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością zaprasza do zapisów do projektu "Absolwent na rynku pracy". Projekt współfinansowany ze środków PFRON.

Co oferujemy?

- ciekawe szkolenia - najbliższe : Grafika komputerowa z marketingiem, Pracownik biurowy, Specjalista ds. kadr i płac

- staże zawodowe z wysokim stypendium, na różnych stanowiskach: pracownik administracyjny, pracownik biurowy, rejestratorka, wsparcie logopedy, młodszy archiwista, asystent pedagoga, tłumacz, korektor tekstu, młodszy grafik komputerowy, asystent w kancelarii prawniczej, staże w ośrodkach kultury, staże w dziale marketingu i reklamy, staże w redakcjach, staże w mediach, staże w strukturach lokalnych i samorządowych, szkolnictwie i wiele innych

- pośrednictwo pracy - oferty pracy i wsparcie doradców zawodowych

Wymagania

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności

- status studenta ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich, lub absolwenta, który ukończył szkołę wyższą w ciągu ostatnich 5 lat

- w momencie zapisywania się do Fundacji status osoby bez zatrudnienia

- zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego

Liczba miejsc ograniczona!

Wyślij cv na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781.

Fundacja Heros, ul. Wesoła 51, Kielce.