projektpraca.eu

Starszy specjalista w Dziale Utrzymania Projektów

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne
  • Dodano: 01 czerwca 2020
  • Ważna do: 01 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Praca biurowa, opracowywanie informacji, zestawień, sprawozdań oraz wykazów dotyczących realizowanych projektów; współdziałanie z uczelniami z terenu województwa świętokrzyskiego we wdrażaniu nowych technologii i rozwiązań innowacyjnych; koordynowanie przedsięwzięć, wymagających współpracy różnych podmiotów naukowych oraz biznesowych zmierzających do komercjalizacji opracowań naukowych; zawiązywanie współpracy z krajowymi i zagranicznymi inkubatorami, parkami technologicznymi, centrami nauki oraz ośrodkami zajmującymi        się        transferem        wiedzy i technologii; organizowanie pomocy w dostępie do potencjalnych źródeł finansowania przedsięwzięć, powstających na terenie RCNT; prowadzenie działalności informacyjnej, doradczej i szkoleniowej w zakresie poszukiwania finansowania zewnętrznego skierowanej dla pracowników i osób inwestujących na terenach RCNT; organizowanie wyjazdów    zagranicznych,    dni    współpracy i konferencji zagranicznych, wystaw, targów; nadzór nad prawidłową realizacją projektów, za wyjątkiem zakresu Działu Finansowo-Kadrowego oraz Działu Zamówień Publicznych; prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej związanej z przygotowywaniem i realizacją projektu oraz jego poszczególnymi fazami; bieżąca współpraca z instytucjami wdrażającymi, partnerami projektu; udział w opracowywaniu dokumentacji formalno-prawnej (umowy, aneksy) i finansowej projektu; analizowanie postępu finansowego realizacji projektu, współpraca z Działem Finansowo-Kadrowym oraz Działem Zamówień Publicznych; monitorowanie zmian w procedurach, wytycznych i innych regulacjach mających wpływ na prawidłową realizację projektu,

Wymagania

Wymagania niezbędne:
a. Spełnienie wymagań określonych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 roku w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz.U. 2011, Nr. 151, poz. 896),
b. znajomość przepisów:
- ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie województwa (Dz. U. z 20l9r. poz. 512 ze zm.),
- ustawy z dnia 21 listopada 2008r o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019r., poz. 1282),
- ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 869 z późń. zm.),
- ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2020 r., poz. 295 z późń. zm.),
c. minimum 5-1etni staż pracy,
d. wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, administracji, zarządzania lub pokrewne,
e. dobra znajomość obsługi komputera,
f. doświadczenie przy realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy międzynarodowych lub UE.

Wymagania dodatkowe:
a. samodzielność i efektywność w działaniu,
b. umiejętność efektywnej pracy w zespole,
c. obowiązkowość, dobra organizacja pracy,
d. chęć samodoskonalenia,
e. wysoka kultura osobista,
f. umiejętności organizacyjne i planistyczne,
g. dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie.