projektpraca.eu

Starszy Księgowy

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 maja 2021
  • Ważna do: 24 maja 2021

Opis stanowiska pracy

VIVE Group działając od 28 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży, umożliwiających przerób 500 ton surowca na dobę z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

 Stanowisko: Starszy Księgowy

  Miejsce pracy: Kielce

 Twój zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem ich zgodności z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym,

  • Kontrolowanie opisów merytorycznych dokonywanych przez uprawnione osoby,

  • Sprawdzanie poprawności i kompletności realizowanej sprzedaży i naliczania kosztu własnego z kontami księgi głównej,

  • Księgowanie dokumentów księgowych,

  • Weryfikowanie poprawności zaksięgowanej listy płac i deklaracji ZUS i uzgadnianie sald kont księgowych dot. rozliczeń płacowych, składek ZUS i podatku od wynagrodzeń,

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji księgowej dot. środków trwałych i realizowanych inwestycji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym i prostym modelem premiowania (podstawa + premia),

  • Benefity pracownicze i socjalne: telefon komórkowy do Twojego użytku, bony świąteczne dwa razy w roku, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe,

  • Wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość: podatku u źródła, rozliczania ulgi B+R, przepisów VAT,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, terminowość,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne.