projektpraca.eu

Starszy informatyk

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne
  • Dodano: 30 listopada 2020
  • Ważna do: 14 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku
1) sprawowanie bieżącej pieczy nad urządzeniami komputerowymi i typu peryferyjnego (dalej ?sprzętu?) będącego w posiadaniu RCNT oraz nad oprogramowaniem, dbanie o aktualizację ww. i ich ciągłość pracy (w tym usuwanie drobnych awarii) oraz bezpieczeństwo danych gromadzonych na urządzeniach;

2) wsparcie i pomoc techniczna przy programach księgowych i kadrowopłacowych;

3) sporządzanie opisów sprzętu lub programów, sporządzanie zestawienia potrzeb i typowania sprzętu wymagającego wymiany, doradzanie RCNT w zakresie infrastruktury informatycznej;

4) konfigurowanie sprzętu wg potrzeb RCNT;

5) instalowanie oprogramowania i nowych jego wersji, reinstalowanie oprogramowania, bieżących zmian w systemach (w tym BIOS);

6) wdrażanie, instalowanie nowego oprogramowania lub współpraca z podmiotem wdrażającym (m.in. systemem informatycznym MLD i Biobanku);

7) bieżące optymalizowanie konfiguracji oprogramowania i sprzętu komputerowego, uwzględniającego potrzeby RCNT;

8) szkolenie pracowników w zakresie obsługi posiadanego sprzętu i oprogramowania;

9) wykonywanie kopii bezpieczeństwa i testowanie jej ? stosownych baz danych z komputerów klienckich z częstotliwością umożliwiającą odtworzenie danych, wykonywania kopii bezpieczeństwa serwera Active Directory, maszyn wirtualnych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi RCNT; awaryjne odtwarzanie stanu oprogramowania i zgromadzonych danych archiwalnych; awaryjne odtwarzanie kopii bezpieczeństwa;

10) zarządzanie i administrowanie klastrem komputerowym opartym na oprogramowaniu VMware;

11) zarządzanie i administrowanie serwerami wirtualnymi, spełniającymi rolę serwera fizycznego z zainstalowanym oprogramowaniem z rodziny WINDOWS SERWER, LINUX;

12) zarządzanie i administrowanie macierzą dyskową Netapp;

13) monitoring sieci informatycznej wraz z dostępem do Internetu; dbanie o dostęp w granicach posiadanych uprawnień.

Wymagania

a) Spełnienie wymagań określonych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 roku w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz.U. 2011, Nr. 151, poz. 896),
b) wykształcenie wyższe o odpowiednim kierunku.
c) minimum 5 letni staż pracy w zawodzie

Wymagania dodatkowe:
* Samodzielność i efektywność w działaniu,
* Obowiązkowość, dobra organizacja pracy,
Chęć samodoskonalenia,
Umiejętności organizacyjne i planistyczne.

Wymagane dokumenty

  1. CV i list motywacyjny.
  2. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
  3. Kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.
  1. Oświadczenie kandydata o zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  1. Oświadczenie kandydata o wrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  1. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

Miejsce składania wniosków
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub przesłać pocztą na adres: Regionalne Centrum Naukowo ? Technologiczne Podzamcze 45, 26-060 Chęciny z dopiskiem: ?Dotyczy naboru Nr 15/2020 na stanowisko Starszy Informatyk?.

Uwagi Aplikacje, które wpłyną do Regionalnego Centrum NaukowoTechnologicznego po terminie, jak również nie spełniające wymogów formalnych, nie będą rozpatrywane i zostaną komisyjnie zniszczone.

Osoby, których aplikacje zostaną odrzucone nie będą powiadamiane o dalszym toku naboru. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej: http://bip.sejmik.kielce.pl/449-wyniki