projektpraca.eu

Sprzedawca

Sklep wnętrzarski
  • Dodano: 09 listopada 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Sklep z dywanami oraz meblami zatrudni sprzedawcę. Zakres obowiązków obejmuje : - obsługę klienta - sprzedaż oraz odpowiednie doradztwo - uzupełnianie towaru przy dostawach - dbanie o czystość w miejscu pracy - wprowadzanie faktur i składanie zamówień

Wymagania

- swobodna obsługa komputera, aplikacji internetowych oraz pakietu office - dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność - zdolności negocjacyjne - odpowiedzialność - punktualność - chęci do pracy Mile widziane: - doświadczenie w obsłudze programu Small Bussines - doświadczenie przy sprzedaży produktów typu: dywany, meble, materace itd. Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Oferty odrzucone zostaną przez nas zniszczone, państwa dane nie będą przez nas przechowywane, przetwarzane, ani nikomu udostepniane.