projektpraca.eu

Sprzedawca z uprawnieniami w sklepie zielarsko-medycznym

Sklep Zielarsko Medyczny Centrum natury FLORA
  • Dodano: 25 października 2020
  • Ważna do: 01 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Sklep zielarsko-medyczny w Kielcach poszukuje sprzedawcy z uprawnieniami  wynikającymi z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 (Dz. U. z 2009, Nr 21, poz. 118) w zakresie prawa do sprzedaży produktów leczniczych w placówkach obrotu pozaaptecznego.

Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie
  • spokojną atmosferę
  • możliwość rozwoju i nauki pracy w zawodzie
  • elastyczne godziny pracy

Wymagania

Oczekiwania:

  • Uprawnienia w zakresie prawa do sprzedaży produktów leczniczych w placówkach obrotu pozaaptecznego
  • Znajomość ziół, kosmetyków, suplementów- mile widziana
  • Gotowość do pracy w soboty, raz w miesiącu
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi klienta
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i zaangażowanie

Miejsce pracy:

Centrum Natury FLORA

Kielce, ul. Bodzentyńska 14